IV Niedziela Zwykła

  1. Zapraszamy dziś na różaniec o 16.30. Będziemy modlić się o nowe powołania do wspólnot życia konsekrowanego, a zwłaszcza do naszej Kongregacji.

 

  1. W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej poprzedzoną różańcem. Będziemy w modlitwach polecać naszą Ojczyznę i wszystkie jej trudne sprawy.

 

  1. W piątek obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego zwane Świętem MB Gromnicznej. Msze św. odprawiamy o godz. 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 17.00 i 19.00. Podczas każdej Mszy św. będziemy święcić świece gromniczne, które można nabywać na furcie. W Kościele Powszechnym obchodzimy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego.

 

  1. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W piątek zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu o 18.30 z okazją do spowiedzi św. a o godz. 19.00 zapraszamy na Mszę św. w intencji świętogórskich parafian. Po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. W sobotę zapraszamy na różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi o 18.30 i Mszę św. o godz. 19.00 z procesją maryjną.

 

  1. Serdecznie zapraszamy dzieci na świętogórskie zimowe półkolonie, które organizowane będą w dniach 12-15 lutego (poniedziałek – czwartek  pierwszego tygodnia ferii). Zapisy na furcie klasztornej. Liczba miejsc ograniczona. Szczegóły na plakatach.

 

  1. Zapraszamy na furtę klasztorną, gdzie można nabyć prasę katolicką, książki pogłębiające naszą duchowość, dewocjonalia i pamiątki ze Świętej Góry oraz płyty z muzyką świętogórskich kompozytorów. Dochód z działalności furty przeznaczamy na odnowę świętogórskich zabytków.

 

  1. Zapraszamy do naszej kawiarni Pellegrino. Polecamy kawę, rozgrzewające herbaty oraz klasztorne ciasta. Przyjmujemy też zapisy na niedzielne obiady. Szczegółowe informacje w kawiarni, która jest czynna w niedziele od godziny 10.00 do 19.00.