Niedziela Wielkanocna

 1. Msze Święte dziś i jutro odprawiamy według porządku niedzielnego (7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 15.00, 17.00).
  W poniedziałek zapraszamy rodziny na Nabożeństwo Emausowe z obrzędem dzielenia się chlebem o godz. 16.00. W Poniedziałek Wielkanocny taca zbierana jest na wsparcie działalności KUL, Wydziału Teologicznego w Poznaniu oraz na szkoły katolickie .

 

 1. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej, by modlić się w intencji naszej Ojczyzny.

 

 1. W piątek z racji oktawy Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 

 1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota kwietnia. W piątek zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu o 18.30 i mszę św. w intencji świętogórskich parafian. Po mszy spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. W sobotę różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi o 18.30 i msza z procesją maryjną.

 

 1. Przyszła niedziela jest Niedzielą Bożego Miłosierdzia. Przed Mszą Św. o godz. 15.00 odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia.

 

 1. Dziękujemy wszystkim za ofiary złożone na kwiaty do Grobu Pańskiego i świąteczny wystrój Bazyliki. Dziękujemy także wszystkim, którzy przygotowali dekoracje i Bazylikę na Święta Wielkanocne.

 

 1. Zapraszamy na rekolekcje dla małżeństw, które odbędą się na Świętej Górze w dniach od 10-12 maja. Szczegóły na plakatach.

 

 1. W sierpniu organizowana jest pielgrzymka ze Świętej Góry do Włoch. Szczegółowe informacje znajdziemy na plakatach.

 

 1. Dziś i jutro furta klasztorna będzie nieczynna. Zapraszamy w tygodniu na naszą furtę, gdzie można nabyć książki o tematyce religijnej, dewocjonalia i płyty z muzyką świętogórskich kompozytorów. Dochód z działalności furty przeznaczamy na renowację naszych zabytków.