V Niedziela Wielkanocna

  1. Zapraszamy dziś na różaniec i nabożeństwo majowe o godz. 16.30.

 

  1. W poniedziałek obchodzimy uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i Archidiecezji Poznańskiej.

 

  1. W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej o godz. 19.00 poprzedzoną modlitwą różańcową.

 

  1. W sobotę o godz. 18.30 w Gostyńskiej Farze zostanie odprawiona Msza Św. ku czci M.B. Fatimskiej a następnie ulicami miasta na Świętą Górę wyruszy procesja Fatimska.

 

  1. Nabożeństwa Majowe odprawiamy codziennie w łączności z Mszą św. o 19.00, a w Niedziele o 16.30, natomiast w majowe soboty zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej na Apel Maryjny.

 

  1. Od najbliższego piątku do Niedzieli odbędą się w naszym domu rekolekcyjnym rekolekcje dla par małżeńskich. Szczegóły na plakatach i na naszej stronie internetowej. W ramach tych rekolekcji, w sobotę od g. 15.00 w bazylice będzie można wziąć udział w konferencjach, świadectwach i wspólnej modlitwie na temat małżeństwa i rodziny. Zapraszamy.

 

  1. Tradycyjna pielgrzymka kierowców z poświęceniem pojazdów odbędzie się w niedzielę 21 maja o 12.00.

 

  1. Dziś oraz w tygodniu zapraszamy na naszą furtę, gdzie można nabyć książki o tematyce religijnej, dewocjonalia i pamiątki oraz płyty z muzyką naszych świętogórskich kompozytorów. Dochód z działalności furty przeznaczamy na renowację naszych zabytków.