V Niedziela Zwykła

  1. W Niedzielę zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o 16.30. Będziemy modlić się w intencji chorych i cierpiących w naszych rodzinach.

 

  1. W środę zapraszamy na różaniec i nowennę do Matki Bożej o g. 19.00, aby upraszać potrzebne łaski i dziękować za Jej szczególną opiekę oraz modlić się w intencjach naszej Ojczyzny.

 

  1. W sobotę przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, będziemy obchodzić w Kościele XXXI Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy na mszę św. o g. 19.00, podczas której będziemy udzielać sakramentu namaszczenia chorych i modlić się w intencji wszystkich chorych i cierpiących oraz pracowników Służby Zdrowia.

 

  1. W tygodniu zapraszamy na furtę klasztorną, gdzie można nabyć prasę katolicką, książki pogłębiające naszą duchowość, dewocjonalia i pamiątki ze Świętej Góry oraz płyty z muzyką świętogórskich kompozytorów. Dochód z działalności furty przeznaczamy na odnowę świętogórskich zabytków.

 

  1. Ogłoszenie o rekrutacji do Ochronki Sióstr Służebniczek w Gostyniu.  W dniach od 31 STYCZNIA do 14 LUTEGO 2023 r. odbywać się będzie nabór dzieci w wieku od 3 do 6 lat na rok szkolny 2023/2024. KARTY ZGŁOSZEŃ oraz bliższe informacje można uzyskać w Ochronce przy ul. Jana Pawła 16 w Gostyniu.