V Niedziela Zwykła

  1. Zapraszamy dziś na Nabożeństwo Różańcowe o godz. 16.30.

 

  1. W środę zapraszamy na różaniec i Nowennę do Matki Bożej o godz. 19.00, aby upraszać potrzebne łaski i dziękować za Jej szczególną opiekę oraz modlić się w intencjach naszej Ojczyzny.

 

  1. W przyszłą niedzielę 11 lutego przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, będziemy obchodzić w Kościele XXXII Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji zapraszamy w sobotę 10 lutego na mszę św. o godzinie 19.00, podczas której będziemy udzielać sakramentu namaszczenia chorych, i zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy w intencji wszystkich chorych i cierpiących oraz pracowników Służby Zdrowia.

 

  1. Zapraszamy na furtę klasztorną, gdzie można nabyć prasę katolicką, książki pogłębiające naszą duchowość, dewocjonalia i pamiątki ze Świętej Góry oraz płyty z muzyką świętogórskich kompozytorów. Dochód z działalności furty przeznaczamy na odnowę świętogórskich zabytków.

 

  1. Zapraszamy do naszej kawiarni Pellegrino. Polecamy kawę, rozgrzewające herbaty oraz klasztorne ciasta. Przyjmujemy też zapisy na niedzielne obiady. Szczegółowe informacje w kawiarni, która jest czynna w niedziele od godziny 10.00 do 19.00.