V Niedziela Zwykła

  1. Zapraszamy dziś na Nabożeństwo Różańcowe o godz. 16.30. Będziemy modlić się w intencji chorych i cierpiących w naszych rodzinach.
  1. W środę zapraszamy na różaniec i Nowennę do Matki Bożej o godz. 19.00, aby upraszać potrzebne łaski i dziękować za Jej szczególną opiekę oraz modlić się w intencjach naszej Ojczyzny.
  1. W piątek przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, będziemy obchodzić w Kościele XXX Światowy Dzień Chorego. Z racji pandemii w tym roku nie będziemy udzielać sakramentu namaszczenia chorych, ale zachęcamy wszystkich do wspólnej modlitwy w intencji wszystkich chorych i cierpiących oraz pracowników Służby Zdrowia.
  1. Filipińska Szkoła Nowej Ewangelizacji zaprasza na dwudniowe rekolekcje dla kobiet. Odbędą się one w najbliższy piątek i sobotę na Świętej Górze w Auli ks. Kuśniaka. Szczegóły na stronie internetowej.
  1. W tygodniu zapraszamy na furtę klasztorną, gdzie można nabyć prasę katolicką, książki pogłębiające naszą duchowość i pamiątki ze Świętej Góry. Dochód z działalności furty przeznaczamy na odnowę świętogórskich zabytków.