XXVII Niedziela Zwykła

  1. We wtorek przypada wspomnienie św. Franciszka z Asyżu.

 

  1. W środę obchodzimy wspomnienie liturgiczne św. siostry Faustyny Kowalskiej. Zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej o godz. 19.00 poprzedzoną modlitwą różańcową. Polecamy w modlitwie naszą Ojczyznę oraz wszystkie intencje, które składamy w prośbach i dziękczynieniach.

 

  1. W piątek obchodzimy wspomnienie liturgiczne NMP Różańcowej. Jest to pierwszy piątek miesiąca. Od godz. 8.00 odwiedzimy z komunią św. chorych i osoby starsze z naszej parafii a wieczorem o godz. 18.30 zapraszamy na różaniec i mszę św. o godz. 19.00, na którą zapraszamy szczególnie naszych parafian. Po Mszy św. spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

 

  1. W październiku w naszej bazylice odmawiamy różaniec przed wieczorną mszą świętą, czyli o godz. 18.30, a w niedzielę zapraszamy na różaniec na godz. 16.30. Dzieci zapraszamy na różaniec w soboty o godz. 11.00.

 

  1. Zapraszamy na furtę klasztorną, gdzie można nabyć prasę katolicką, pamiątki ze Świętej Góry, nasze wydawnictwa oraz płyty z muzyką świętogórskich kompozytorów z poprzednich edycji Festiwalu. Dochód z działalności furty przeznaczamy na odnowę naszych zabytków.