XXXIV Niedziela Zwykła

  1. Dziś obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W tę ostatnią Niedzielę roku liturgicznego chcemy zawierzyć siebie i nasze rodzimy temu, który jest naszym Panem i Królem. Zachęcamy do lektury listu pasterskiego ks. abp Metropolity Poznańskiego z okazji tej uroczystości (dostępny w osobnym wpisie).

 

  1. W środę o godz. 19.00 zapraszamy na nowennę do Matki Bożej, w czasie której modlimy się w intencji Ojczyzny oraz we wszystkich naszych intencjach. Modlić się będziemy razem z kapłanami, którzy w najbliższym tygodniu przeżywać będą rekolekcje w naszym domu rekolekcyjnym.

 

  1. Filipińska Szkoła Nowej Ewangelizacji zaprasza w najbliższy czwartek na wieczór modlitwy – Czwarty Czwartek. Po wieczornej Eucharystii odbędzie się nabożeństwo z adoracją NS i rozważaniem o grzechu i przebaczeniu.

 

  1. W przyszłą niedzielę Adwentem wkraczamy w nowy rok liturgiczny i duszpasterski, który będziemy przeżywać pod hasłem: „Wierzę w Kościół Chrystusowy”.
  1. W Adwencie zapraszamy na roraty z kazaniami w dni powszednie rano o godz. 6.30, z tego względu nie będzie mszy świętych o godz. 7.00. Dzieci z rodzicami zapraszamy na roraty od poniedziałku do piątku na godz. 17.30.

 

  1. W tygodniu zapraszamy na furtę klasztorną, gdzie można nabyć dewocjonalia, czasopisma katolickie, polecamy nowe pozycje książkowe, kalendarze świętogórskie na rok 2023, lampiony i dzwoneczki i kalendarze adwentowe na msze roratnie dla dzieci. Dochód z działalności furty przeznaczamy na renowację świętogórskich zabytków.