W sobotę 30.05.2026 o godzinie 10:00 nasz diakon Oskar Śliwiński COr, przyjął w bazylice archikatedralnej w Poznaniu, z rąk księdza arcybiskupa Zbigniewa Zielińskiego, święcenia prezbiteratu.
W środę 3.06.2026, podczas nowenny o godzinie 19:00, odprawi w naszej bazylice Mszę Świętą z błogosławieństwem prymicyjnym.
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tych uroczystościach oraz do szczególnej modlitwy za naszego współbrata w tym ważnym dla niego dniu!
foto. Waldemar Wylegalski (pełna relacja: https://archpoznan.pl/pl/swiecenia-prezbiteratu-1)













